Добруджа затрудни отбор от А група

Добруджа игра напълно равностойно 60 минути срещу елитния Монтана, но след това загуби контролата с 1:3.

Проверката се игра днес, от 10 часа, в Тетевен, където и двата отбора са на подготовка.

Васил Тачев откри за Добруджа. Последваха още добри възможности за добричлии, но те бяха пропиляни. На почивката резултатът бе 1:1, а в крайна сметка Монтана се наложи с 3:1.

Като титуляр за Добруджа започна най-новото попълнение нападателят Мирослав Будинов, който изигра 60 минути за новия си клуб. Той е роден през 1986 година, юноша на Септември (София), играл е за Академик (София) в А и Б група, за Черно море в елита, а за последно бе във втория в Западната Б група Спортист (Своге).

Задоволство от показаното най-вече през първата част изказа наставникът на Добруджа Иван Атанасов.

Целта е да изградим добър отбор, който да върне публиката, както и незабавно завръщане в Б група, заяви треньорът на добричлии.

Днес приключи лагерът на Добруджа в Тетевен. След мача отборът отпътува за Добрич и след 2 дни почивка - от вторник, започва да тренира на стадион "Дружба".

Там, от 18.00 часа, в сряда, Добруджа ще приеме в контрола съседите от Черноморец (Балчик).