Галатасарай спечели супер турнира в Добрич

Владо Николов, Теди Салпаров и компания победиха в директен спор за първото място вицешампиона на Румъния.

Галатасарай победи с 3:1 гейма Томис (Констанца) в последния мач от силния международен турнир по волейбол за мъже в зала "Добротица" в Добрич.

Отборът, воден от Драган Нешич, спечели и трите си мача и триумфира в надпреварата. Втори остана представителят на Румния в Шампионската лига Томис (Констанца). Третото място заеха домакините - ВК "Добруджа 07", а за Левски остана четвъртото.

В продължение на 3 дни любителите на волейбола в Добрич имаха удоволствието да наблюдават на живо играта на много настоящи и бивши национали на България - Владимир Николов и Теодор Салпаров в отбора от Истанбул,  Владислав Иванов в Томис, братя Братоеви, Христо Цветанов и Красимир Гайдарски в Левски.