Рекорд! Добруджа взе гейм с 25:0!

Юношите старша възраст на ВК "Добруджа 07" победиха връстниците си от "Велики Преслав" с 3:0 в среща, продължила само 39 минути.

Уникален резултат се получи още в първия гейм. Георги Господинов застана на сервиз при 1:0 точки за домакините от Добрич и изпълни 24 поредни пъти, с което волейболистите на Добруджа се наложиха с гръмкото и звучащо почти невъзможно за постигане в този спорт 25:0.

В следващите 2 части гостите от Велики Преслав се "отсрамиха" като записаха 11 и 8 точки.

Победата е трета за възпитаниците на треньора Генчо Цветков, след успехите отново с по 3:0 над "Варна волей" в Добрич и над Дунав в Русе. В зона Североизточна България 8 отбора спорят за две квоти за републиканските финали при юношите старша възраст.