Ексклузивни кадри с всичко най-интересно от победата на Добруджа над Белица в Добрич Онлайн!

Припомняме, че жълто-зелените се наложиха с 2:0 на стадион "Дружба" в мач от Североизточната В група.

Головете отбелязаха Недко Ангелов (на снимката) и Борислав Илиев.

Днес ви предлагаме обещания видеорепортаж от двубоя.

В него последователно ще видите две спасявания на вратаря на Белица - първо след изстрел от фаул на Ангел Маджиров, а след това при страхотен шут от далеч на Ивайло Лазаров; гола в 37 мин. на Недко Ангелов, който при добавка с глава откри резултата; добрата възможност пред Игнат Дамянов след пас на Ивайло Лазаров в последната минута на първата част; майсторското двойно подаване между Филип Филчев и Васил Тачев, при което останаха съмнения за нарушение срещу Филчев в наказателното поле на гостите и гола с глава на Борислав Илиев минута преди края на мача след центриране от фаул на Ивайло Лазаров.