Добруджа започна годината с реми

Добруджа и Спартак (Варна) завършиха наравно в контрола, играна днес следобяд в Аксаково - 1:1. Проверката бе първа за добричлии за зимния подготвителен период.

Лидерът в Североизточната В група откри резултата 10 минути преди почивката. Равенството възстанови капитанът на Добруджа Симеон Симеонов с гол от дузпа в 78 мин.

Като за първа контрола след тежката подготовка съм доволен от представянето ни и от показаното от всички футболисти желание, сподели за www.dobrichonline.com старши треньорът на Добруджа Диян Божилов. Според него резултатът от мача е закономерен.

Добричлии ще изиграят още една контрола срещу Спартак (Варна) през зимната пауза.

Следващата проверка на жълто-зелените е срещу третия в А група Черноморец (Бургас). Двубоят срещу акулите ще се играе в неделя от 14.00 часа в Поморие.