Добруджа писа шестица на Суворово

Добруджа победи Суворово с 6:1 в контрола, играна на стадион "Дружба" в Добрич.

Още до почивката реултатът бе 5:1 за домакините. Първо в седмата минута при неразбирателство между отбраната и вратаря на Суворово се стигна до автогол. В 23 мин. Васил Тачев елегантно пусна топката покрай стража на гостите за 2:0. Веднага след това Йордан Апостолов покачи на 3:0. В 32 мин. Никола Василев отбеляза почетния гол за Суворово. В 40 мин. най-добрият на терена Младен Стоев - Маджо ознаменува силната си игра и първия си мач с капитанската лента на Добруджа с неспасяем изстрел от около 25 метра, отбелязвайки за 4:1. Секунди преди края на първата част Васил Тачев вкара втория си гол в контролата за 5:1.

През второто полувреме падна само още едно попадение. 23 минути след почивката Станимир Андонов фиксира крайното 6:1 за Добруджа.