Калиакра победи юношеските национали на България

Калиакра записа първа победа в Албена Къп 2011 след две равенства досега в турнира. Футболистите на каварненския клуб надиграха с 2:0 националния тим на България до 19 години.

Срещата се игра на градския стадион в Каварна пред около 200 зрители. Георги Филипов откри резултата в 11 минута, а в 81 минута Десислав Русев добави ново попадение, с което оформи крайния резултат.

В петък от 11:00 часа тимът на Тони Здравков ще изиграе последния си мач от надпреварата, приемайки Спортист (Своге).

След 3 срещи Калиакра има 5 точки в актива си. Лидер в Албена къп е Светкавица. Тимът от Търговище днес победи Спортист с 1:0 в последния си мач от надпреварата и приключва участието си с 8 точки. Отборът от Своге след днешната загуба пък вече е втори с 6 точки.