Калиакра загуби луд мач в Монтана

Калиакра записа драматична загуба от Монтана с 3:2 в мач, изпълнен с много обрати и драматизъм. Двубоят бе от 17 кръг на А група.

Срещата започна добре за домакините от Монтана, които откриха още в началото чрез Андерсон. 3 минути преди почивката Иван Александров изравни. В 72 мин. Майкъл Тевия изведе Калиакра напред в резултата - 1:2 за гостите.

Каварненци вече предвкусваха трите точки, когато в края на мача дойде часът на Атанас Чепилов. Той изравни за 2:2 в 87 мин., а в добавеното време падна нов негов гол, с който Монтана достигна до драматичния обрат на стадион "Огоста".

Загубата е втора за Калиакра през пролетта, след като тимът от Каварна започна полусезона с домакинско поражение от Славия.