Ветераните на Добруджа победиха Фарул (Констанца)

Ради Вардаров, Митко Василев и Дидо Божилов отбелязаха по едно попадение във вратата на румънците.

В контрола на стадиона "Дружба" в Добрич ветераните на Добруджа победиха Фарул (Констанца) с 3:1. Гостите откриха през първата част, но след почивката се стигна до пълен обрат. Точни за Добруджа бяха Радослав Вардаров, Димитър Василев и Диян Божилов. Веднага след третия гол се стигна до неприятни сцени -  румънски футболист изрази претенциите си за неотсъдена засада като удари страничния съдия.

Припомняме, че ветераните на Добруджа се класираха за финалната четворка в България и ще се борят за републиканската титла и медалите. Легендите на добричкия футбол спечелиха шампионата в зона Североизток и сега очакват излъчването на всички регионални първенци.