Добруджа тренира в пълен състав и в добро настроение

В дербито на 3 кръг на Б група Созопол приема Добруджа в събота, 8 август, от 20.00 часа. Домакините са с пълен актив след първите два кръга, а жълто-зелените са пети с 4 точки.

Август 6, 2015 - 11:05
Август 6, 2015 - 11:09
 0
Добруджа тренира в пълен състав и в добро настроение

След победа винаги се работи по-лесно, настроението в отбора тази седмица е много добро, всички много се стараят на тренировките, сподели старши треньорът на Добруджа Димчо Ненов. Победата над Нефтохимик обаче не трябва да ни заблуждава, имаме още много неща за подобряване в играята, смята той.



Добрата новина е, че всички футболисти на Добруджа тренират на 100% и отборът няма никакви кадрови проблеми за гостуването на Созопол.

Предстои ни едно от най-трудните гостувания, Созопол има много добри футболисти и е силен отбор, заяви Димчо Ненов.

Той изрази притеснението си от съдийството в мачовете на Созопол, което често е в ущърб на противниците им, включително и при предишното гостуване на Добруджа на този съперник в мач от последния кръг на миналия сезон. Димчо Ненов пожела на съдията да направи добър мач и изрази надежда, че отсъжданията на реферите няма да повлияят на резултата.