Добруджа остана без двама нападатели до края на годината

Румен Николов получи контузия, Мердин Мехмедов замина за Германия.

Тренирахме само два ни преди мача - в четвъртък и петък, след като платиха на футболистите и това се отрази на играта ни днес, особено през първото полувреме, нямахме скорост, нямахме ритъма от предишните мачове, коментира старши треньорът на Добруджа Диян Божилов след победата с 4:0 над Кубрат в Добрич. Според него върху представянето в тази среща се е отразила както липсата на достатъчно тренировки през седмицата, така и забавянето на заплатите е повлияло психически на отбора.

Още през първото полувреме нападателят Румен Николов бе заменен принудително. Той е с изваден лакът и няма да играе в оставащите до края на годината мачове.

Губим основен футболист, който ще ни липсва с рутината си и голмайсторския си нюх, заяви Диян Божилов.

Той няма да може да разчита и на още един атакуващ футболист. Преди 2 дни Мердин Мехмедов е напуснал отбора с мотива, че има оферта от Германия.

Въпреки проблемите трябва да спечелим оставащите мачове, заяви старши треньорът на Добруджа.

До края на годината жълто-зелените имат 2 гостувания и 1 домакинство.