Калиакра приключи лагера в Дряново с победа

Калиакра победи Миньор (Перник) с 2:1 в последната си контрола от подготвителния лагер в Драяново, която се игра на стадион „Ангел Кънчев” в Трявна.

Георги Филипов откри резултата за каварненци в 41-ата минута след хубава атака, започната от Цветан Филипов. Веднага след почивката Герасим Заков удвои преднината на Калиакра след асистенция на Джунейт Яшар.

В 52-ата минута влезлият като резерва Костадин Аджов оформи крайния резултат.

Утре тимът на Адалберт Зафиров се прибира в Каварна, където същия следобед ще проведе поредната си тренировка на градския стадион. В петък каварненци ще изиграят последния мач от предсезонната си подготовка срещу Доростол в Силистра.

По време на лагера в Дряново тимът на Адалберт Зафиров изигра пет контроли, в които записа три победи и две равенства.