„Ботев” /Пд/ се справи с добруджанци при юношите до 15 години

Мачът бе от Х кръг в Елитната футболна група на България

Футболният тим на „Ботев” /Пловдив/, който участва в Елитната група на България - U15, нанесе нова загуба на връстниците си от „Добруджа”. „Канарчетата” надделяха днес с 4:1 у дома в срещата от Х кръг. Пловдивчани взеха преднина от три гола в първите 30 минути от двубоя. Преслав Славков върна едно попадение за „жълто-зелените” в средата на второто полувреме. Въпреки това, домакините продължиха да действат със самочувствие и увереност, а в заключителните минути оформиха крайният резултат.

По този начин младите добричлии продължават да са предпоследни в класирането с актив от 3 точки. Толкова има и последният състав в таблицата - „Ботев” /Враца/. В събота избраниците на треньора Димитър Недялков приемат на терена с изкуствена трева именно врачани, като мачът е с начало 11,00 часа.