Девет медала спечелиха каратистите на „Нуките” на международния турнир за купа „Шумен”

Общо девет медала завоюваха състезателите на спортен клуб по карате киокушин „Нуките” на международния турнир за купа „Шумен”, съобщи за Добрич онлайн президентът и треньор на клуба Тодор Тодоров.

Надпреварата се проведе вчера в Шумен, участие взеха над 300 каратисти от пет държави. Това бе десетото издание на състезанието.

Добричкият клуб бе представен от 12 състезатели, всички се представиха на ниво. Те спечелиха два златни, два сребърни и пет бронзови медала. Със злато се окичиха Виктор Андреев и Борислав Иванов. Сребърни медали завоюваха Даяна Николова и Мартин Димитров. Бронзови спечелиха Даяна Димитрова, Габриела Парушева, Свилен Андреев, Димитър Иванов и Гюкан Галинов.

Спортен клуб по карате киокушин „Нуките” набира състезатели за новия сезон, съобщи Тодор Тодоров. Желаещите за тренират в клуба могат да се свържат с него на тел.: 0895 089008.