Юношите се справиха с „Локо” /Русе/

Още две отложени срещи има да изиграе тимът на „Добруджа”

Юношите старша възраст на ФК „Добруджа” записаха поредна победа в първенството на Североизточна България. Момчетата на треньора Валентин Ангелов се наложиха днес в Добрич над връстниците си от „Локомотив” /Русе/ с 2:0.

„Жълто-зелените” отбелязаха попаденията през първото полувреме на двубоя. Точен за 1:0 на терена с изкуствена трева до стадион „Дружба” бе Стефан Митев, а крайното 2:0 оформи Васил Николаев. И след почивката младите футболисти на домакините продължиха да доминират, но до нови голове не се стигна.

Предвид участието и достигането си до 1/4-финалите в турнира за Купата на БФС, отборът на „Добруджа” отложи част от мачовете си в шампионата. На добричлии им остава да проведат още две срещи от есенния дял. Идната сряда те приемат у дома състава на „Светкавица” /Търговище/, а в заключителен сблъсък за годината излизат срещу „Хитрино”. Датата за втория двубой тепърва ще се уточнява.