Eмил Велев започна с класика в „Добруджа“

Добричлии спечелиха с лекота контролата срещу 19-годишните юноши на „Черно море“ /Вн/

Футболистите на „Добруджа“ стартираха с победа при неофициалния дебют на старши треньора Емил Велев начело на отбора. Добричлии се наложиха с лекота с класическото 3:0 в Суворово над юношите до 19 години на „Черно море“ /Варна/.

„Жълто-зелените“ влязоха по-мотивирано в мача и създадоха редица опасности пред съперниковата врата. Първият гол в двубоя падна в 41-ата мин., когато точен с глава бе Румен Николов. На 2:0 покачи Кристиян Петков в 54-ата мин., а крайното 3:0 десетина минути по-късно оформи Беадир Беадиров. Спарингът поради различни причини пропуснаха Тодор Колев, Янаки Смирнов, Илия Джамов и Кристиян Арсовски. Принудително терена 15-ина минути преди последния съдийски сигнал напусна вратарят Димитър Илиев. Окончателна преценка относно реалното състояние на стража ще има в понеделник, когато тимът ще направи първата си седмична тренировка.