„Добруджа 07” ще си връща на „Марек”

Добричлии отново няма да разчитат на контузеният Игор Антонюк

Волейболистите на „Добруджа 07” ще се стремят да се завърнат към победите в първенството на Суперлигата в днешната среща от XIV кръг срещу „Марек Юнион - Ивкони”. Началният съдийски сигнал на двубоя в зала „Добротица” ще бъде даден в 18,00 ч.

Добричлии са мотивирани до краен предел да зарадват с успех верните си привърженици, а наред с това да вземат реванш срещу съперника, тъй като през есента отстъпиха с 2:3 гейма в залата в Дупница. В предния шампионатен избраниците на треньора Пламен Христов загубиха със същия резултат при гостуването на лидера в класирането ЦСКА.

Както и срещу „червените”, в предстоящия мач наставника на добруджанци няма да може да разчита на Игор Антонюк. Причината е, че посрещачът от Украйна продължава да лекува контузия. Във временното подреждане добричлии заемат четвърто място с 8 победи и 5 загуби. Съперникът от Югозападна България е със сходни показатели, но в обратен ред и е осми в таблицата.