„Добруджа 07“ продължава без грешка

Трета поредна победа постигнаха добричлии при гостуването на „Черно море“ /Варна/

Безпогрешният си ход в първенството в Суперлигата на България продължиха волейболистите на „Добруджа 07“. В мач от III кръг добричлии се наложиха с 3:0 гейма при гостуването във Варна на „Черно море“ и затвърдиха победната си серия. Избраниците на треньора Пламен Христов надделяха в отделните части с 25:23, 25:19 и 25:22 точки, като с хладнокръвие и майсторство успяха да прекършат амбициите на „моряците“ да се поздравят с успех поне в един от геймовете.

Победата позволи на добруджанци да оглавят класирането в елита с 9 точки, като освен това те нямат загубен гейм през есента. В следващия кръг добричлии приемат в зала „Добротица“ тимът на „Марек Юнион – Ивкони“ /Дупница/.
„Добруджа 07“ игра в състав: Ив. Станев, Ж. Георгиев, Д. Маринков, Пл. Шекерджиев, Кр. Гайдарски, Ал. Кордев, Н. Тодоров - либеро /Ив. Крачев, Ив. Петров/.