Програма на Фолклорния събор „Песни и танци от слънчева Добруджа“ - Дебрене

Програма на Фолклорния събор „Песни и танци от слънчева Добруджа“ - Дебрене
52-то издание на фолклорния събор "Песни и танци от слънчева Добруджа" ще се състои на 26 юни в местността Славната канара край село Дебрене.

Програма за празника на Община Добричка и фолклорен събор "Песни и танци от слънчева Добруджа" - Дебрене 2021 година. 


9,30 ЧАСА– Откриване от Кмета на Община Добричка  Соня Георгиева


9,45 ЧАСА– Поздрав  за участниците от Представителна танцова студия „Добротица” с главен художествен ръководител Александър Александров и хореограф Юри Митев


 


КОНКУРСНА ПРОГРАМА


ПЪРВА ЕСТРАДА


10,00 часа


1. НЧ „Пробуда-1896 ” с. Победа, община Добричка


2. НЧ „Димитър Минчев – 1896“ с. Паскалево, община Добричка


3. ДГ „ Първи юни“ с. Бранище, община Добричка


3. НЧ „Просвета -1940“ с. Царевец, община Добричка


4. НЧ „Светлина-1941“ с. Ведрина, община Добричка


5. НЧ „Асен Златаров – 1940“ с. Стефан Караджа, община Добричка


6. НЧ „Гео Милев-1940” с. Житница, община Добричка


7. НЧ „Нов живот–1941” с. Черна, община Добричка


 


11.00 часа


8. Пенсионерски клуб „Здравец“  с. Победа, община Добричка


9. НЧ „Свобода -1940“  с. Стожер, община Добричка


10.НЧ „Христо Ботев – 1941“ с. Батово, община Добричка


11.НЧ „Г. С. Раковски – 1920“ с. Златия, община Добричка


12.НЧ „Просвета-1900“, с. Соколово, община Балчик


13. Представителен женски хор за автентични песни „Добруджански гласове“ гр.Добрич


 


12.00 часа


Изпълнения на румънски участници


 


12.30 часа


14. Клуб на пенсионера „Димят“  гр. Добрич


15. Пенсионерски клуб  „Европейски гласове“ гр. Добрич


16. НЧ „Пробуда -1939“ кв. „Рилци“ гр. Добрич


 


13.00 часа


17. Пенсионерски клуб „Брацигово“о гр. Добрич


 


ВТОРА ЕСТРАДА


10.30 часа


1. НЧ „Д-р Йосиф Йосифов – 1884“ с. Карапелит, община Добричка


2. СУ „Н. Й. Вапцаров“ с. Карапелит, община Добричка


3. ОУ „Добри Войников“ с. Победа, община Добричка


4. НЧ „Св .св. Кирил и Методий-1942 ” с. Бенковски, община Добричка


5. ОУ „Климент Охридски“ с. Смолница, община Добричка


6. НЧ „Васил Левски – 1941“ с. Тянево, община Добричка


7. НЧ „Просвета – 1940“ с. Хитово, община Добричка


8. НЧ „Йордан Йовков – 1941“ с. Камен, община Добричка


9. НЧ „Христо Ботев -1941“ с. Методиево, община Добричка


 


11.30 часа


10. НЧ „Захари Стоянов – 1940“ с. Овчарово, община Добричка


11. НЧ „Христо Смирненски – 1947“ с. Одърци, община Добричка


12. НЧ „Възраждане – 1941“ с. Одринци, община Добричка


13. НЧ „Напредък -1942“ с. Дончево, община Добричка


14. Дует – Добромира Иванова 6г. и Георги Неделчев,  гр. Добрич


15. Клуб на пенсионера „Отец Паисий“ гр. Добрич


16. Александър Димитрово, гр. Добрич


17. НЧ „Пробуда – 1940“ с. Коларци, община Тервел


 


12.30 часа


18. НЧ „Стефан Караджа – 1936“ с. Телериг, община Крушари


19. НЧ „Христо Ботев – 1944“ с. Каблешково, община Тервел


20. Клуб на пенсионера „Добруджанка“ гр. Каварна


21. НЧ „Свобода – 1897“ с. Гурково, община Балчик


 


13.00 часа


Изпълнения на румънски участници


 


ТРЕТА ЕСТРАДА


10.30 часа


1. НЧ „Георги Тодоров – 1940“ с. Владимирово, община Добричка


2. НЧ „Св. св. Кирил и Методий – 1900“ с. Фелдфебел Денково, община Добричка


3. НЧ „Стефан Караджа -1942” с. Смолница, община Добричка


4. НЧ „Асен Златаров – 1940“ с. Стефан Караджа, община Добричка


5. НЧ „П. Р. Славейков-1942 “ с. Бранище, община Добричка


6. НЧ „Христо Ботев – 1941“ с. Миладиновци, община Добричка


7. НЧ „Светлина – 1940“ с. Ловчанци, община Добричка


 


11.30 часа


8. НЧ „Никола Й.Вапцаров-1941” с. Стефаново, община Добричка


9. НЧ „Йордан Йовков – 1941“ с.  Котленци, община Добричка


10. НЧ „Пробуда -1941“ с. Кардам, община Генерал Тошево


11. НЧ „Св. св. Кирил и Методий – 1897“ с. Пчеларово, община  Генерал Тошево


12. НЧ „Александър Гичев – 1907“ с. Василево, община Генерал Тошево


 


12.00 часа


Изпълнения на румънски участници


 


12.30 часа


13. Клуб на пенсионера „Надежда“ с .Чернооково, община Генерал Тошево


14. Клуб на пенсионера №1  гр. Генерал Тошево


15. НЧ „Светлина – 1941“  гр. Генерал Тошево


16. Клуб на пенсионера №2  гр. Генерал Тошево


17. Клуб на пенсионера с. Спасово, община Генерал Тошево


18. Симона Йорданова  гр.Генерал Тошево


19. Клуб на пенсионера „Добруджански славей“ гр.Генерал Тошево


 


13.30 часа


19. Клуб на пенсионера „Добруджански глас“  гр. Добрич


20. НЧ „Г. С. Раковски – 1941“  с. Камен бряг, община Шабла


21. НЧ „Трудолюбие – 1884“  гр. Бяла, област Русе


 


14.30 часа


22. СУ „Васил Левски“  гр. Вълчи дол


Фолклорна група „Славейче“


 


ЧЕТВЪРТА ЕСТРАДА


10.30 часа


1. НЧ „Просвета – 1940“ с. Плачи дол, община Добричка


2. НЧ „Добри Чинтулов – 1941“ с. Воднянци, община Добричка


3. НЧ „Стефан Караджа -1941“ с. Лясково, община Добричка


4. НЧ „Добри Чинтулов – 1941“ с. Славеево, община Добричка


5. НЧ „Йордан Йовков – 1941“ с. Пчелник, община Добричка


6. НЧ „Христо Смирненски – 1941“ с. Сенокос, община Балчик


7. СУ „Св. Климент Охридски“ гр. Добрич


 


11.30 часа


8. Клуб на пенсионера „Надежда“ гр. Шабла


9. Клуб на пенсионера с. Крапец, община Шабла


10. НЧ „Просвета -1927“ с. Приселци, община Аврен


11. НЧ „Христо Смирненски-1912“ с. Момчилово, община Ветрино


12. НЧ „Светлина – 1927“ с. Орешак, област Варна


 


12.30 часа


13. НЧ „Елин Пелин - 1977“ гр. Варна


14. НЧ „Просвета – 1905“ гр. Аксаково


15. НЧ „Учител – 1906“ с. Слънчево, община Аксаково


16. НЧ „Зора – 1942“ с. Ваклино, община Шабла


 


13.30 часа


17.НЧ „Искра – 1923“ с. Челопечене, община Каварна


18.НЧ „Н. Й. Вапцаров – 1954“  с. Септемврийци, община Каварна


19.НЧ „Народен глас – 1940“ с. Вранино, община Каварна


20.НЧ „Надежда – 1941“ с. Видно, община Каварна


21.НЧ „Калиакра – 1955“  с. Могилище, община Каварна


 


14.00 часа


Изпълнения на румънски участници


Коментирай

Споделете в социалните мрежи:

Google+