Старшата на ВК Добруджа продължава победния си ход

По примера на мъжкия състав, юношите старша възраст на ВК Добруджа също са безпогрешни и бият наред.

Четвърта поредна победа постигнаха юношите старша възраст на "Добруджа 07", които днес се наложиха с 3:2 гейма като гости над състава на "Калбо" Шумен.

Възпитаниците на треньора В.Великов са лидери във временното класиране в своята група на Държавното първенство без загубена среща. В следващия си мач те посрещат на 27 ноември (неделя) от 14:00 часа в зала "Добротица" отбора на "Перун" Варна.

Припомняме, че ден по-рано - на 26 ноември (събота), от 16:00 часа в зала "Добротица" мъжкият отбор на "Добруджа 07" приема състава на "Дунав" Русе в дерби срещата от VІ кръг на мъжката волейболна Висша лига. Във временното класиране добричките волейболисти заемат първо място с 4 победи от 4 мача, докато състезателите от дунавския град са на 3-то място с 3 победи и 1 загуба.