Златен, два сребърни и бронзов медал за състезателите на СК по вдигане на тежести „Добруджа” от държавно първенство в Русе

Много добро представяне на спортистите от Спортен клуб по вдигане на тежести “Добруджа"

Възпитаниците на Спортното училище „Г. Ст. Раковски” в Добрич, с треньори Юндер Бейтула и Тодор Кирчев, участваха в Държавно Лично Първенство провело се в град Русе.

Диан Лазоров спечели  бронзов медал на движението изхвърляне в категория до 45 кг – момчета, както и шесто място на общото класиране.

Ивайло Киров завоюва златен медал в движението изхвърляне, сребърен медал на движението изтласкване и стана втори в двубоя (общото класиране) Той се състезава в категория до 55 кг - момчета.

Четвърто място с двубой 100 кг за Емирджан Танжу в тежката категория +61 кг - момчета.

Шесто място за Тодор Тодор в категория до 55 кг кадети до 15г.