Автобус с ученици пламна в движение
Автобус с 38 варненски ученици пламна в движение на път за Аксаково. Благодарение бързата намеса на учителите и на случайни хора, децата са невредими.

Инцидентът се размина без жертви благодарение на бързата намеса на преподаватели и притичали се на помощ хора. Така беше избегната поредната предпразнична трагедия.
Автобусът с 38 ученици от варненското СОУ "Гео Милев" пътували предколедно към Аксаково.
До пожара се стигнало след като пламнала климатичната машина на превозното средство.
Инцидентът е станал около 10.30 часа, съобщи пред „Дарик” шефът на „Противопожарна безопасност и защита на населението” комисар Тихомир Тотев.
До пристигане на огнеборците пожарът е бил потушен с помощта на хора от съседни магазини.
В петък стана ясно, че героят от една друга трагедия, която разтресе България, катастрофата на магистрала „Тракия”, при която загинаха 9 души, остана без работа.
Стефан Стойчев е номиниран за „Мъж на годината” в класацията на Дарик радио, но предколедно беше съкратен. Той е комбайнер, но вече търси работа като пожарникар. Според него да бъде огнеборец и да помага на хората е призванието му.