„Добруджа 07“ победи „Черно море“ в приятелски мач

Волейболистите от Добрич взеха втора победа в контролните срещи, преди старта на новия сезон

Добруджа 07

Волейболен клуб Добруджа 07 надделя над Черно море (Варна) с 3:2 гейма (25:23; 22:25; 21:25; 25:18; 17:15) в приятелски мач, който се проведе вчера в зала "Добротица". Срещата бе изпълнена с обрати и вълнуващи моменти, като добруджанци успяха да покажат характер в решителните моменти.

Това е втората победа на Добруджа 07 в контролните срещи срещу "моряците", след като в предишните три двубоя тимът от Добрич записа една победа и една загуба, а в третия мач двата отбора си поделиха по два гейма.

Сезонът в Ефбет Супер волей ще стартира след две седмици, като Добруджа 07 ще се изправи срещу Берое в първия си домакински мач от новия шампионат.

Снимки: Добруджа 07