Девет състезатели от СКЛА "Добруджа" участваха в лекоатлетически пробег във Варна

Атлетите се отличиха с медали на дистанции от 1000 до 6000 м в състезанието

През изминалата събота на 5 октомври в град Варна се проведе лекоатлетически пробег с дистанции от 1000 до 6000м. СКЛА "Добруджа" участва с девет състезателя.

При момчетата под 16г. Еге Исмаил се класира на второ място - сребърен медал на 2000м., а Виктор Иванов се класира на четвърто място.

При момичетата под 16г. на 1000м. Мирела Минчева завоюва бронзовия медал, а в същата дисциплина Елина Костадинова достигна до пета позиция.

При жените, които бягаха 4000м. Надя Стефанова се класира на шесто място. До шесто място беше предвиден и наградният фонд.

Другите състезатели Ева Иванова, Сияна Симеонова, Иванина Кацарска и Даниела Маринова се представиха достойно с лични постижения на трасето.

Треньорите на отбора са Силвия Петрова и Милен Петров!