Със 17 медала и отборна купа се върнаха каратеките от КБС „Калиакра” от турнир в Силистра

Над 210 каратеки от 12 български и чуждестранни отбори се бориха за разпределението на медалите на станалия вече традиционен турнир по карате в Силистра

Със 17 медала и отборна купа се върнаха  каратеките от КБС „Калиакра” от турнир в Силистра

Състезанието бе администрирано от световноизвестната платформа за спортни ивенти Sportdata.org,  в присъствието на съдии и рефери от българската и румънската федерации по карате.

Организатор и домакин на събитието бе Клуб по Карате Шото-Витяз Силистра, воден от Сенсеите Валери Великов и Теодор Тодоров.

11 каратеки на Клуб по Бойни Спортове „Калиакра”  Каварна се бориха смело на татамито и в крайното комплексно класиране спечелиха 6 златни, 3 сребърни и 8 бронзови медали и отборна купа.