Черно море постигна убедителна победа с 4:0 в приятелски мач срещу Черноморец Балчик

Отборът на Черно море постигна убедителна победа с 4:0 срещу Черноморец Балчик в контролна среща, играна на стадиона на домакините. Головете за "моряците" реализираха Уеслен Жуниор, който се разписа два пъти, както и Мартин Милушев и Росен Стефанов с по едно попадение.

Уеслен Жуниор откри резултата в 23-тата минута след разбъркване в наказателното поле. Малко по-късно Мартин Милушев удвои аванса на "моряците", а в 54-тата минута Росен Стефанов отбеляза за 3:0 след асистенция на Жуниор, който само минута по-късно вкара втория си гол, с което оформи крайния резултат 4:0.