Волейболистите на Добруджа 07 отвяха Хебър в Пазарджик

Най-резултатен за Добруджа бе Цветелин Цветанов, който реализира 20 точки

Окт 26, 2024 - 12:33
 0

Волейболният отбор на Добруджа 07 постигна първата си победа в efbet Супер Волей с категоричен успех над Хебър (Пазарджик) с 3:0 (25:16, 25:21, 25:22). Така добричлиите взеха първите си три точки за сезона, доминирайки в срещата от самото начало.

Отборът на Димитър Маринков започна силно и поведе още в първата част, поддържайки преднината си до края. Вторият гейм започна равностойно, но въпреки краткото предимство на Хебър, Добруджа бързо обърна играта в своя полза. И в третия гейм "зелено-жълтите" контролираха мача почти изцяло, като домакините не успяха да реализират обръщане в ключовите моменти.

Цветелин Цветанов бе най-резултатен за Добруджа с 20 точки, Николай Иванов отбеляза 12, а Мирослав Градинаров реализира 10 точки.