Волейболистите на Добруджа приключиха сезона с победа

В среща от последния кръг на Висшата лига "Добруджа 07" победи Инвестбанк Тетевен Волей с 3:1 гейма.

Двубоят се игра в зала Изида в Добрич.

Домакините взеха категорично първите две части, след което гостите от Тетевен спечелиха третия гейм, за да се стигне до крайното 3:1 за Добруджа.

Волейболният отбор на Добрич завършва на трето място във Висшата лига. Класирането е огромен възход в сравнение с предишната кампания и е безспорен успех за отбора. Същевременно остава и съжалението за пропуснатия шанс за класиране на едно от първите две места.

Добруджанци дълго време бяха лидери в групата, но три загуби в края на първенството свалиха отбора от Добрич до третото място.

Квалификации за класиране в Супер лигата ще играят заелите първите две места във Висшата лига - Дунав (Русе) и УНСС.