Приключи конкурсът на името на Георги Марков, организиран от ЕГ „Гео Милев”

Приключи ученическият конкурс за есе и дигитален продукт на името на Георги Марков.

Абитуриентите на ЕГ „Гео Милев” прекрачиха прага на света на големите възможности

„12 клас е един преход от света на домашния уют, на комфорта. Време, в което сме ограничени – от училището, от семейството, от града.

Бронзови медали завоюваха волейболистите на ЕГ „Гео Милев” на Републиканското първенство

Отборът по волейбол на езикова гимназия „Гео Милев”, юноши, 11-12 клас, с треньор Светла Иванова се класира не трето място на Републиканското първенство от Ученическите спортни игри за учебната 2017/ 2018 година.

Робоигра донесе безапелационна победа на екип от добрички ученици на състезание в Русе

Екипът BrokenBricks, състоящ се от пет ученици от 8 клас в ЕГ „Гео Милев” и двама от 9 клас на ЧПГТП „Райко Цончев”, стана безапелационен победител в робоиграта за дивизия 2 на първото Регионално състезание по роботика в Русе, съобщи ...

Отлично представяне на ученици от ЕГ „Гео Милев” на националното състезание „Аз мога тук и сега”

Изключително успешно бе представянето на възпитаници на езикова гимназия „Гео Милев” в Добрич на националното състезание за визуални изкуства, технологии и програмиране „Аз мога тук и сега“. То се проведе за осма поредна ...